Windykacja należności

Kancelaria Lipinski zapewnia pomoc w sprawach związanych z dochodzeniem wierzytelności pieniężnych (windykacja) w Niemczech. Zajmujemy się pozasądowym i sądowym dochodzeniem roszczeń pieniężnych w Niemczech, a także dochodzeniem zasądzonych roszczeń pieniężnych na podstawie na podstawie wyroków, postanowień, ugód sądowych, nakazów egzekucyjnych, wykonalnych klauzul notarialnych i europejskich nakazów zapłaty, zlecając egzekucję komorniczą oraz wszczynając sądowe czynności egzekucyjne. W procesach windykacyjnych stosujemy upomnienia kierowane do dłużników, wezwania do zapłaty, wnioski o wydanie klauzul egzekucyjnych, czynności zmierzające do ujawnienia majątku dłużników itp. Reprezentujemy wierzycieli w ramach postępowań upadłościowych i restrukturyzacyjnych. 

Jeśli posiadasz wierzytelność pieniężną względem niemieckiego dłużnika, zapraszamy do kontaktu z kancelarią. W odpowiedzi na Twoje zapytanie dokonamy niezobowiązującej oceny szans powodzenia i wyceny naszych czynności.

Pozostałe specjalizacje

prawo gospodarcze

prawo spółek

SPORY SĄDOWE

POLSKO-NIEMIECKI OBRÓT PRAWNY

prawo pracy

i

tłumaczenia dokumentów

windykacja

PRAWO E-COMMERCE

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich wykorzystywanie oraz akceptujesz Politykę Prywatności View more
Accept